+420 323 637 930

Arcon Machinery a.s.

Charakteristika

Inkoustové tiskárny Domino jsou v současné době nejmodernější tiskárny na světovém trhu. Představují ideální spojení jednoduché obsluhy a špičkového výkonu. Tiskárny jsou ideálně navrženy tak, aby bylo dosaženo maximální spolehlivosti i v nejtěžších provozních podmínkách. Předností těchto tiskáren je nová integrovaná elektronika, spolehlivý řídící SW, zdokonalený inkoustový systém, rychlé a jednoduché uživatelské rozhraní.

Novinkou v oblasti značení jsou inkoustové tiskárny i-Tech. Tato nová řada tiskáren navazuje v mnoha ohledech na nejúspěšnější tiskárny všech dob Domino A-Série CLASSIC, kterých bylo vyrobeno vice jak 120.000 a staly se nejprodávanějšími tiskárnami v celosvětovém měřítku.

Samozřejmostí této moderní průmyslové tiskárny je inkoustový modul, který obsahuje provozní inkoust včetně filtrů. Tiskárna tedy nevyžaduje pro výměnu filtrů zásah servisního technika.

Od okamžiku, kdy stisknete tlačítko Start, Vám bude tiskárna i-Tech usnadňovat život. Díky inteligentní technologii stačí pro zachování optimální výkonnosti této tiskárny pouze doplňovat spotřební materiály. To je vše, co servis této tiskárny vyžaduje.
 

   

   

 

Inkousty i-Tech splňují předpisy EuPIA pro balení potravin.

Inkousty i-Tech neobsahují těžké kovy ani halogeny.

Inkousty i-Tech zaručují velmi rychlé zaschnutí vytištěných informací.

Flexibilita zařízení Domino je výsledkem dlouholeté spolupráce s vůdčími výrobci zařízení. Systémy Domino zaručují snadnou integraci do většiny výrobních linek. Nabízíme komplexní řešení s ohledem na specifikaci výroby.